PRYWATNY

DETEKTYW TRELKA

500-509-

007

Ludzie zawsze mają swoje tajemnice.
Chodzi tylko o to, aby je odgadnąć.

Stieg Larsson

Zdrady. Wielkopolska. Detektyw
Statystyki zdrad - kiedy zatrudnić prywatnego detektywa do sprawdzenia wierności

Dużo słyszymy o zdradach w stałych związkach małżeńskich czy partnerskich. Coraz więcej klientów zgłasza się do naszego biura detektywistycznego właśnie z takim problemem. W mediach można sporo obejrzeć na temat kontrowersyjnych znajomości. Widzimy jak zdradzają się gwiazdy show biznesu. Romanse celebrytów czy zdrady oglądane w filmach dają dużo do myślenia. W statystykach w Wielkopolsce romansuje około 50% mężczyzn i około 30% kobiet. Jedni zdradzają dla przygody, dla innych to zwykła ludzka słabość. Mężczyźni przeważnie zaspakajają swoje potrzeby seksualne. Szukają Pań dobrych w sprawach łóżkowych. Kobiety natomiast szukają mężczyzn mających władzę, są inteligentni lub mają dobre poczucie humoru. Interesuje ich zazwyczaj flirtowanie niż od razu skok do łóżka. Z badań wynika, że większość romansów to przelotne przygody. Z naszego doświadczenia jednak procenty można te bardziej zbliżyć do siebie. Naszymi figurantami jeśli chodzi o grono męskie są głównie mężczyźni mający władze i pieniądze. Nasi prywatni detektywi często w Poznaniu obserwują bogatych biznesmenów. Ich żony miały nosa co do wierności swojej drugiej połówki. Spotkania biznesowe w restauracjach, drogich hotelach nie zawsze okazują się spotkaniami biznesowymi. Jak również wyjazdy w delegacje.

W statystykach w Polsce wynika, że Poznań jest 4 miastem pod względem romansów

Ludzie z dużych miast mają większą skłonność do filtrowania, jak również większe pole manewru. Jednak nasi prywatni detektywi mają sporo pracy nie tylko w Poznaniu. Również pod Poznaniem w takich miejscowościach jak Mosina, Luboń, Komorniki czy Skórzewo. Z racji, że ludzie coraz więcej pracują romanse rodzą się także w pracy. Wtedy musimy podjąć inne działania gdy do flirtowania dochodzi tylko w pracy. W jednym z naszych zleceń mąż naszej klientki romansował z sekretarką. Niestety po tygodniu obserwacji musieliśmy zmienić taktykę. Para ani razu nie pokazała się na zewnątrz razem. Wypożyczyliśmy klientce nasz sprzęt detektywistyczny. Zaopatrzyliśmy naszą klientkę w najnowsze podsłuchy i mini kamerki. Zgodnie z naszymi zaleceniami kobieta samodzielnie zainstalowała urządzenia w aucie. Wówczas dopiero udało się zebrać dobry materiał. Okazało się bowiem, że mąż podczas jazdy do pracy, umilał sobie czas na rozmowie ze swoją sekretarką. Opowiadali sobie czułe słówka i jak im dobrze jest razem w pracy. W domu natomiast udało się zainstalować kamerkę w miejscu gdzie mąż pracuje w domowym gabinecie. W tym pomieszczeniu bardzo szybko nagrało się, że podczas rzekomej pracy figurant prowadził z kochanką sex czat na kamerkach. Możemy się zatem domyślać co działo się podczas pracy. Nasze biuro detektywistyczne oczywiście mogło podjąć dalsze kroki. Mogliśmy zaopatrzyć klientkę w kolejny nasz profesjonalny sprzęt, jednak zebrany materiał w zupełności wystarczył zleceniodawczyni.

6 znaków - kiedy zatrudnić detektywa do sprawdzenia wierności

Niewierność, brak uczciwości czy tajemnice między Tobą, a partnerem mogą wpływać na Twoje życie. Jeśli znalazłeś się na końcu ukrytych prawd, istnieje rozwiązanie i wyjście. Możesz skontaktować się z prywatnym detektywem, który osobiście zajmie się Twoją sprawą i odkryje prawdę. Biuro detektywistyczne Trelka zapewnia wszelkiego rodzaju usługi dochodzeniowe. Nasi detektywi zajmują się każdą sprawą z wysoką czułością.

Zlecenia. Detektyw. Poznań
Kiedy jest czas na prywatnego detektywa?

Wewnętrznie czujesz, że coś jest nie tak. Małżonek / partner zachowuje się inaczej. Wraca wyperfumowany późno do domu, zostaje dłużej w pracy, kiedy nigdy wcześniej tego nie robił. Dzwonisz do niego, a on nie odbiera telefonu, gdzie wcześniej zawsze odbierał. Twoje myśli pędzą przez Twój umysł. Uświadomienie sobie, że małżonek lub partner może mieć romans nigdy nie jest łatwe. Jednak kiedy dojdziesz w swoim życiu do takiego punktu, zadaj sobie kilka pytań.

Czy Twój partner często się spóźniał?

Jeśli nigdy tego wcześniej nie robił, a teraz nagle musi zobaczyć się po pracy z przyjacielem z Konina, kiedy nawet nie wiedzieliście, że ma przyjaciela w Koninie. A może Twój partner musi podwieźć z Poznania do Swarzędza współpracownika, o którym nigdy wcześniej nie wspominał. To znak możliwego oszustwa.

Czy zawsze partner trzyma telefon w zasięgu wzroku?

W ciągu ostatniej dekady ludzie bardzo przywiązali się do swoich telefonów. Stało się to powszechne, jeśli jednak Twój partner zostawiał telefon i nagle zawsze bez powodu trzyma go w kieszeni lub w dłoni to znak. Jeżeli Twój partner trzyma telefon zawsze w zasięgu wzroku i nigdy nie pozwala go Tobie użyć, w dodatku odczytuje w ukryciu przychodzące SMS-y, a zwłaszcza gdy nagle nie udostępnia Ci kodu , wtedy musisz być zaniepokojony.

Nagłe zmiany w harmonogramie dnia?

Kiedy Twój partner ma ustaloną rutynę, na przykład jedzie do pracy w Luboniu na 8 rano, a później wraca do domu w Poznaniu po 16, jednak nagle uświadamiasz sobie, że od pewnego czasu niespodziewanie zmieniają się godziny i wraca po 18, ponieważ musi nad czymś popracować. Jeśli typowy czwartek obejmował zawsze zatrzymanie się u matki na kawie w Puszczykowie, a teraz bez wyraźnego powodu zatrzymuje się u matki jeszcze we wtorki i piątki to potencjalny kolejny znak.

Brak intymności?

Nie zawsze jest to czerwona flaga, jeśli istnieje uzasadnienie. Na przykład jak zdarzenie zmieniające życie, takie jak utrata pracy, śmierć bliskiej osoby czy depresja. Jeśli jednak zaczęło się to bez wyjaśnionego powodu, może to być znak, na który trzeba zwrócić uwagę. Także coraz częstsze kłótnie bez powodu mogą być sposobem na unikanie intymności lub bliskości. Kiedy Ty i Twój partner byliście bardziej intymni, a nagle zamiast pocałunków dostajesz wymówki musisz zacząć być zaniepokojony.

Partner zawsze odbierał Twoje połączenia, a teraz tego nie robi?

Zadaj sobie pytanie - skoro Twoja bliska osoba chodzi zawsze z telefonem komórkowym w dłoni, wcześniej odbierała każde Twoje połączenie, nawet gdy była zajęta w pracy, a teraz nagle nie odbiera telefonów, nie „tęskni” za Twoimi połączeniami? Może w tej chwili dochodzi do zdrady.

Jeśli to wszystko dotyczy Ciebie to znaczy, że czas wynająć prywatnego detektywa

Prywatny detektyw sprawdzi Twoje obawy, potwierdzi czy Twój partner Cie zdradza czy jest prawdą, że Twoja druga połówka po pracy miała popracować u kuzyna w Mosinie. Może małżonek miał zostać dłużej w pracy, a my zrobimy jemu zdjęcia na Starym Rynku z kochanką w restauracji? Kiedy poznasz prawdę będziesz w stanie albo kontynuować zaufanie albo zrobić to co musisz zrobić aby żyć dalej.

Pierwsze spotkanie z detektywem

Gdy zdecydujesz się na wynajęcie prywatnego detektywa powinieneś mieć przygotowane pomocne informacje. Musisz pominąć emocje. Im więcej namacalnych informacji podasz tym lepsze wyniki pracy biura detektywistycznego otrzymasz. Powinieneś znać harmonogram dnia osoby, którą będziemy inwigilować. Podać w jaki sposób się porusza, jakim samochodem, z jakimi numerami rejestracyjnymi. Podczas spotkania należy mieć przygotowane zdjęcie tej osoby. Warto też podać miejsca, które często odwiedza, opisać jak wygląda dzień po pracy, czy osoba lubi spacerować w parku, iść na zakupy do galerii, a może pójdzie po pracy na siłownię. Po przekazaniu wszystkich informacji, musisz podpisać umowę, w której będzie opisane co dokładnie zlecasz agencji detektywistycznej. Każda agencja detektywistyczna zgodnie z ustawą musi zawrzeć przed swoimi działami taką umowę. W większości spraw zapłacić musisz z góry za określone działania. Nawet jeśli nie dojdzie do zdrady partnera to prywatni detektywi i tak swoją pracę udokumentują w sporządzonym końcowym sprawozdaniu.

Niewierność w miejscu pracy - prywatny detektyw Poznań, Konin, Leszno, Gniezno

Miejsce pracy znajduje się na szczycie listy miejsc, w których zachodzą relacje niewierności. Wynika to przede wszystkim z możliwości jakie istnieją w biurze dla współpracowników, pracy zespołowej i łączenia się podczas spotkań po godzinach. Miejsce pracy pozostaje miejscem narodzin wielu spraw pozamałżeńskich. Konsekwencje tych ryzykownych zaangażowań są bardzo poważne. Takie sytuacje nie tylko powodują kłopoty dla firm, ale również problemy w życiu osobistym niewiernego partnera.

Niewierność w miejscu pracy. Detektyw Trelka
Ryzyko romansu z przełożonym - prywatny detektyw Konin

Romans biurowy może wydawać się bardzo ekscytujący lecz rzadko jest tego warty. Większość pracodawców martwi się sprawami w miejscu pracy. Problemy stają się większe, gdy dochodzi do romansu między podwładnym, a przełożonym. W takich scenariuszach przeważnie przełożony faworyzuje pracownika, z którym ma romans, a to stwarza napięcie między pracownikami. Rosnące napięcie może wpływać negatywnie na rozwój firmy. Ponadto gdy związek dobiegnie końca to podwładny może zgłosić roszczenie dotyczące prześladowania seksualnego przeciwko szefowi. W niedawnym czasie w mieście Konin udokumentowaliśmy przypadek romansu w pracy. Detektyw naszego biura detektywistycznego w tydzień udokumentował w mieście Konin romans dwóch pracowników.

Wpływ niewierności w pracy na życie osobiste

W większości firmach panują zasady dotyczące relacji biurowych. Pracownicy, którzy romansują w miejscu pracy zostają przeniesieni lub zdegradowani. Pracownicy bardzo często przestrzegają określonych zasad i podejmują odpowiednie działania związane z zatrudnieniem. Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą, który chce się dowiedzieć czy pracownicy mają romans, czy jesteś partnerem osoby, która ma prawdopodobnie romans w pracy, możemy Ci pomóc. Nasi prywatni detektywi w Poznaniu, Lesznie, Koninie czy Pile wielokrotnie wykorzystywali swoją wiedzę, aby gromadzić dowody i odkrywać prawdę.

Zlecenie obserwacji wyjazdu służbowego partnera - prywatny detektyw Leszno

Zdrada bardzo często pojawia się podczas wyjazdów służbowych. Niejednokrotnie Klient zgłaszał się do naszej agencji detektywistycznej ze zleceniem obserwacji swojego partnera podczas wyjazdu służbowego. Prywatni detektywi wiele razy udokumentowali romans pracowników podczas takiego wyjazdu. Pewien zleceniodawca z miasta Leszno, postanowił sprawdzić swoją żonę podczas wyjazdu służbowego do Poznania. Podczas naszej obserwacji okazało się, że żona zleceniodawcy miała romans ze swoim szefem z działu. Już podczas jazdy do Poznania udało nam się zrobić zdjęcia na stacji benzynowej w Stęszewie, gdzie obserwowana para namiętnie się przytulała do siebie. W samym Poznaniu nie będziemy opowiadać co się wydarzyło, ale nasi prywatni detektywi mieli bardzo dużo pracy. Oczywiście zebrane dowody były bardzo przydatne zleceniodawcy. Krótko po zebraniu dowodów nasz klient napisał pozew, a mając takie dowody w ręku sprawa zakończyła się bardzo szybko. W tej całej historii był też szczęśliwy finał. Niewierna żona miała już od dawna w planach związać się z nowym partnerem, lecz jak wyszło w podsłuchiwanych rozmowach najpierw chciała „wyczyścić” konto męża. Bardzo często zdarza się, że kobieta, która nie pracuje lub mniej zarabia od swojego małżonka kamufluje bardzo długi czas swój romans. Robi to wszystko po to aby próbować zwalić winę na męża i uzyskać tym samym alimenty na wyrównanie poziomu życia podczas sprawy sądowej.

Do romansu w miejscu pracy przyznaje się 42% badanych

Jak wynika z badań praca jest dominującym czynnikiem, który sprzyja zdradzie. 18% „skoków w bok” odbywa się podczas wyjazdów służbowych i wyjazdów integracyjnych. Prywatni detektywi z naszego biura w ostatnim czasie udokumentowali zdradę podczas takiego wyjazdu integracyjnego. Po spożyciu dużej dawki alkoholu pracownicy przestali się kontrolować. W nieoczekiwanym momencie obserwowany mężczyzna wyszedł z imprezy wraz z jedną z pracownic. Zebrane dowody w postaci zdjęć i video zostały przedstawione naszemu klientowi. Miał on szczęście w nieszczęściu ponieważ aż 70% zdradzonych nigdy się nie dowiedziało o braku wierności ze strony swojego partnera.

Obserwacja mężczyzny podczas delegacji - prywatny detektyw Gniezno

Podczas wyjazdu w delegację nakryliśmy i udokumentowaliśmy flirtowanie z obcymi kobietami. Również udało nam się nagrać film jak figurant wraca do pokoju hotelowego z jedną poznanych kobiet na imprezie. Wszystko oczywiście odbywało się w innym mieście. Figurant był pewny, że nikt go nie obserwuje skoro wyjechał z Gniezna do Poznania. Jednak nie tylko w delegacjach zdarza się skok w bok mężczyzną. Nasi detektywi nakryli kobietę , która z Poznania wyjechała w delegację. Było blisko, tylko 10 kilometrów dalej od Poznania do miejscowości Komorniki. Tam w hotelu miało odbyć się spotkanie z klientami. Jednak zamiast tego spotkania był romantyczny wieczór z mężczyzną. Udało nam się nawet ustalić, że nowy partner mieszkał także w Poznaniu. Ustalenia danych adresowych są bardzo częstym zleceniem już po udokumentowaniu zdrady. Oczywiście nasze biuro detektywistyczne ustala taki adres dla klienta. Podczas sprawy rozwodowej kochanek drugiej połówki staje się świadkiem na rozprawie.

Kto najchętniej zdradza w pracy?

Wysokie dochody, kontakty z atrakcyjnymi ludźmi, czy często podróżowanie to czynniki, które sprzyjają zdradzie. W kręgu niewiernych znajdują się bankowcy, analitycy, brokerzy. Wierność nie jest mocną stroną również biznesmenów. Najczęściej podczas wyjazdów służbowych niewierne stają się sekretarki, menadżerowie czy przedstawiciele handlowi. Bardzo dużym problemem z zachowaniem wierności mają piloci i stewardessy a także inni pracownicy linii lotniczych. Do naszego biura detektywistycznego coraz częściej trafiają kobiety, których mąż jest trenerem lub zawodnikiem. Okazuje się, że niejedna kobieta marzy o wysportowanym trenerze czy zawodniku. Za to Panowie kierowcy jeżdżący tygodniami po całej europie są naszymi częstymi zleceniodawcami obserwacji na swoją drugą połówkę podczas ich nieobecności. Niestety w wielu przypadkach okazało się, że prywatni detektywi udokumentowali romans żony podczas wyjazdu męża.

Oznaki zdrady podczas podróży służbowych

Podróże służbowe stają się coraz dłuższe. Wyjazd służbowy, który trwał 2-3 dni teraz trwa nawet 5 dni. Często partner dodaje dni do podróży aby po wyjeździe firmowym mieć jeszcze parę dni na spędzanie ich z kochankiem/kochanką. W okresie kiedy Wasz związek znajdował się w fazie rozkwitu zdarzało się, że partner zabierał Ciebie w podróż służbową. Obecnie partner nawet nie chce słyszeć o takiej formie wyjazdu służbowego zasłaniając się rygorystycznym regulaminem firmy. Może to oznaczać, że Twój partner ma romans w pracy. Oczywiście nie ma do tego pewności, szczególnie gdy Twój małżonek pracuje dla dużej firmy. Często korporacje mają zmienne budżety, a cięcia nie są rzadkością. Jeżeli koszty podróży wzrosły, choć może to być trudne do wykrycia może to również oznaczać oznakę zdrady. Czasami zwykła zmiana hotelu na lepszy, może oznaczać wzrost kosztów podróży, ale wzrost wydatków może również oznaczać więcej pieniędzy wydanych na kochanka. Niektóre relacje w pracy stają się tak bliskie, że trudno jest dostrzec romans. Wielu uzasadnia bliskie relacje zawodowe, ponieważ nic fizycznego się nie wydarzyło. Ale romans jest nadal romansem. Jeśli zauważysz, że Twój małżonek jest niewierny, musisz zadzwonić do naszego biura detektywistycznego i skorzystać z pomocy detektywa. Możemy dowiedzieć się prawdy o podróżach biznesowych Twojego małżonka. Nasza firma detektywistyczna ma wieloletnie doświadczenie w sprawdzaniu wierności partnera podczas podróży służbowej. Niejednokrotnie nasz prywatny detektyw udokumentował zdradę podczas wyjazdu służbowego figuranta.

Udokumentowanie zdrady

Anatomia niewierności