PRYWATNY

DETEKTYW TRELKA

500-509-

007

Ludzie zawsze mają swoje tajemnice.
Chodzi tylko o to, aby je odgadnąć.

Stieg Larsson

Obszar działań biura dla przedsiębiorcy tj. wykrywanie sprawcy kradzieży w firmie, kontrole pracowników w godzinach pracy lub przebywających na zwolnieniach lekarskich

Jest to niezwykle szeroki obszar działań poznańskiego biura detektywistycznego Trelka. Bowiem detektywi w ramach tego obszaru prowadzą działania mające na celu ujawnienie nieuczciwego pracownika, który działa na szkodę firmy. Wówczas prywatni detektywi prowadzą działania mające na celu ustalenie i udokumentowanie w postaci zdjęć i nagrań zachowań pracownika, który dopuszcza się kradzieży mienia. Dzięki współpracy z informatykami nasze biuro jest w stanie zbadać czy doszło do kradzieży baz danych firmy.

Twój pracownik coraz częściej przebywa na zwolnieniu lekarskim?

Częstymi klientami agencji detektywistycznej Trelka są korporacje, które chcą skontrolować swoich pracowników przebywających na zwolnieniach lekarskich. Najczęściej w takiej sytuacji prowadzona jest dyskretna obserwacja osoby przebywającej na zwolnieniu lekarskim i udokumentowanie czy osoba faktycznie przebywa w miejscu zamieszkania. Pracodawca ma prawo zlecić kontrolę detektywowi. Mówi o tym jasno ustawa (link poniżej).

Analiza billingów
Zwalczanie kradzieży paliw w firmach transportowych.

Do zadań poznańskiego biura detektywistycznego zalicza się również zwalczanie kradzieży paliw przez pracowników firm. Posiadamy wyspecjalizowaną grupę detektywów zajmujących się wykrywaniem i dokumentowaniem przestępstw dokonywanych przez pracowników firmy. Do tej pory ujawniliśmy i udokumentowaliśmy wiele przypadków kradzieży paliw, zaufało nam wiele firm. W firmach, które skorzystały z naszej oferty norma spadła o 2-3 litry na 100 km. Oferujemy Państwu jednorazowe zlecenie obserwacji pojazdu jak również działania profilaktyczne w tzw. abonamencie. Podejmujemy wyrywkowe obserwacje kierowców, którzy mają największe spalanie paliwa. Prywatni detektywi swoje działania prowadzą na terenie Polski i Europy.

Kradzież paliwa. Biuro detektywistyczne
Analiza billingów telefonicznych pracowników

Niejednokrotnie zebraliśmy dowody poprzez analizę billingów telefonicznych. Prywatni detektywi przy wykorzystaniu specjalistycznego środowiska do analizy billingów mogą między innymi określić z jakim numerem najczęściej wykonywano połączenia, w jakich dniach czy godzinach. Specjalistyczne programy dają nam również możliwość przedstawienia graficznie wzajemnych relacji wybranych numerów pracowników.

BLOG - billingi telefoniczne jako źródło informacji

Rozporządzenie

Gazeta Prawna

Kradzież paliwa