PRYWATNY

DETEKTYW TRELKA

500-509-

007

Ludzie zawsze mają swoje tajemnice.
Chodzi tylko o to, aby je odgadnąć.

Stieg Larsson

Ustalenie adresu zamieszkania/zameldowania, miejsca pracy

Ustalenie adresu zamieszkania oraz miejsca pracy osoby jest niezwykle istotne szczególnie w sprawach alimentacyjnych, rozwodowych oraz innych sprawach sądowych. Oferta jest skierowana również do przedsiębiorców, którzy z pewnych przyczyn zmuszeni są ustalić faktyczny adres pracownika.

Ustalenie adresu małżonka, byłego partnera, dłużnika alimentacyjnego, kochanka

Agencja detektywistyczna z siedzibą w Poznaniu i oddziałem w Gdańsku jest w stanie zdobyć informacje dotyczące adresu zamieszkania, miejsca zatrudnienia, a także jeśli to konieczne możliwe jest ustalenie z kim zamieszkuje dana osoba. Detektyw w czasie trwania operacji może również ustalić wszystkie źródła dochodów. Informacje o dochodach figuranta są istotne szczególnie w sprawach alimentacyjnych. Wiele osób uchyla się od płacenia alimentów na rzecz dzieci i podejmuje prace nielegalnie, bez umowy. Wówczas detektywi ustalają skąd dana osoba czerpie swoje dochody. Niezwykle istotnym dowodem w sprawach rozwodowych jest ustalenie danych osobowych oraz adresu zamieszkania kochanka. Przy sprawach rozwodowych, w których przyczyną jest zdrada współmałżonka bardzo ważnym dowodem w sądzie jest zeznanie kochanka. Bowiem kochanek potwierdzi w sądzie pod przysięgą fakt, że do zdrady doszło. Dane osobowe tej osoby oraz adres zamieszkania umożliwią powołanie jej na świadka.

Poszukiwania osób. Private Detective
Oferta dla firm windykacyjnych

Działania mające na celu ustalenie adresu zamieszkania oraz zatrudnienia jest skierowana również do firm windykacyjnych. Niejednokrotnie firmy zajmujące się ściąganiem należności od dłużników zwracają się do naszego biura z prośbą o ustalenie aktualnego adresu zamieszkania oraz miejsca pracy dłużnika. Dzięki temu, że firma windykacyjna zwraca się do naszego biura detektywistycznego ze zleceniem, otrzymuje szybko potrzebne informacje, które skutecznie pomogą w działaniach.

Porwania rodzicielskie. Prywatny detektyw w Poznaniu
Oferta dla przedsiębiorców

Prowadząc mikro lub makro przedsiębiorstwo potencjalny przedsiębiorca narażony jest na zatrudnienie w swojej firmie nierzetelnego pracownika. Zdarza się, że osoba, która zostaje zatrudniona podaje fałszywy adres zamieszkania. Kiedy taka osoba dokona kradzieży lub innej czynności na szkodę firmy jest bardzo trudna do odnalezienia. Dlatego w takich sytuacjach warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia biura detektywistycznego. Nasi detektywi posiadają wieloletnie doświadczenie, które wykorzystują w dążeniu do ustalenia potrzebnych danych.