PRYWATNY

DETEKTYW TRELKA

500-509-

007

Ludzie zawsze mają swoje tajemnice.
Chodzi tylko o to, aby je odgadnąć.

Stieg Larsson

Wykrywanie aplikacji monitorujących w telefonach i komputerach

Klienci, którzy zgłaszają się do prywatnego detektywa z problemem dotyczącym podsłuchów często czują się bezradni i rozgoryczeni. Ich prywatne oraz służbowe tajemnice są przechwytywane przez osoby obce.

Złośliwa aplikacja – podsłuch w telefonie

Zainstalowane na urządzeniach elektronicznych szpiegowskie aplikacje pozwalają „szpiegowi” na uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji, takich jak: wiadomości tekstowe, połączenia telefoniczne, zapisane dokumenty, hasła do kont i wiele innych cennych informacji.

Wykrywanie aplikacji szpiegujących. Detektyw Trelka
Jakie zadanie ma podsłuch w komputerze?

Programy szpiegujące na komputerze polegają nie tylko na nagrywaniu i przekazywaniu dźwięków. Dobry program może wychwycić wszelkie działania na komputerze, robić zapisy rozmów, zrzuty ekranów czy rejestrować odwiedzane strony. Spyware czyli forma złośliwego oprogramowania kradnie poufne informacje takie jak konta bankowe czy hasła. Poznańskie biuro detektywistyczne Trelka specjalizuje się w wykrywaniu szpiegowskiego oprogramowania instalowanego na telefonach komórkowych oraz komputerach i innych urządzeniach. Ponadto wykrywamy podsłuchy zainstalowane w pomieszczeniach w domu lub biurze, a także w autach.

Spyware