PRYWATNY

DETEKTYW TRELKA

500-509-

007

Ludzie zawsze mają swoje tajemnice.
Chodzi tylko o to, aby je odgadnąć.

Stieg Larsson

Wykrywanie zdrad oraz udokumentowanie zdrady w sądzie

Naszymi klientami w tej kwestii nie tylko są osoby, które chcą sprawdzić swojego małżonka. Bywa też, że klienci sprawdzają nowo poznaną osobę, czy partnera, z którym zaczynają wiązać plany na przyszłość. Usługę udokumentowania niewierności polecamy osobom, które są zaniepokojone swoją drugą połówką.

Obserwacja – główny sposób zdobywania dowodów niewierności.

Wybierając nasze biuro detektywistyczne z Poznania z oddziałem w Gdańsku, macie Państwo gwarancję rzetelnego sprawdzenia wierności. Główną naszą pracą podczas sprawdzania wierności partnera jest obserwacja. Koszt obserwacji zależny jest od ilości godzin naszej pracy, ilości dni pracy oraz stylu życia figuranta. Proponujemy również wypożyczenie profesjonalnego sprzętu, który może zebrać dodatkowe dowody zdrady jak również zmniejszyć koszt obserwacji. Podczas obserwacji dokumentujemy spotkania towarzyskie oraz miejsca, w których pojawia się nasz figurant. Po zakończeniu obserwacji podejrzanej osoby wystawiamy sprawozdanie z wykonywanej usługi detektywistycznej. Na sprawozdaniu przygotowanym przez nasze biuro detektywistyczne jest wszystko szczegółowo opisane. Na raporcie podajemy dokładne daty z godzinami oraz miejsca spotkań obserwowanej osoby wraz z załącznikami w postaci zdjęć, nagrań video oraz zebranych dodatkowych dowodów np. zeznań świadków. W przypadku małżeństw sprawozdanie bardzo często zostaje przedłożone w sądzie. W razie wątpliwości sąd może wezwać detektywa na rozprawę w roli świadka. W przypadku udowodnienia przez naszych detektywów zdrady, klient uzyskuje rozwód z orzeczeniem o winie partnera.

Informatyka śledcza – metoda wykrywania zdrady.

Nasi prywatni detektywi są wyspecjalizowani w zdobywaniu, analizowaniu oraz zabezpieczaniu dowodów zdrady zawartych na nośnikach cyfrowych. Niejednokrotnie zebraliśmy dowody zdrady poprzez analizę bilingów telefonicznych czy odzyskanie ciekawych informacji (flirt) z telefonu. Dzięki dokładnej analizie, niektórych aplikacji w telefonie nasze biuro detektywistyczne potrafi podać miejsca wyjazdów Twojego partnera, daty spotkań towarzyskich, jak i wiele innych dowodów niewierności Twojej drugiej połówki.

Wykrywanie zdrad jest jedną z najczęstszych sprzedawanych naszych usług detektywistycznych.

Usługi te stają się bardzo popularne szczególnie w dużych miastach tj. Poznań, Warszawa, Łódź. Ponad 30% osób badanych przez CBOS przyznało się do zdrady swojego partnera. Zebraliśmy już setki dowodów zdrady. Biuro detektywistyczne TRELKA posiada wieloletnie doświadczenie co przekłada się na wysoki poziom pracy. Wybierając nasze biuro detektywistyczne z Poznania lub Gdańska, macie Państwo gwarancję rzetelnego sprawdzenia wierności.

Biuro detektywistyczne Poznań
Zdrada jest jedną z najczęstszych przyczyn rozwodu.

Jak wynika z badań główną przyczyną rozwodu jest niezgodność charakterów. Natomiast na drugim miejscu jest niewierność. Małżonkowie średnio rozwodzą się po 14 latach. Przez zwiększającą się co roku liczbę zdrad nasi detektywi mają więcej pracy w tym zakresie. Dzięki rzetelnej pracy naszych detektywów bywało, że złapany mąż polecał naszą firmę koledze, któremu obserwowaliśmy żonę. Posiadamy bardzo dobre doświadczenie w zbieraniu dowodów. Nasi detektywi potrafili podróżować za figurantem do Dubaju, na Sycylię, jak również do Szwajcarii. W naszym kraju główne zlecenia sprawdzania wierności przypadają nam w Wielkopolsce. W szczególności w Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Lesznie, Pile, Koninie i Gnieźnie

„Zdrady i romanse” z Centrum Badania Opinii Społecznej

Przykładowy film ze zbierania dowodów zdrady

BLOG - Niewierni małżonkowie oraz inne zlecenia w Poznaniu

BLOG - Statystyki zdrad w Wielkopolsce