PRYWATNY

DETEKTYW TRELKA

500-509-

007

Ludzie zawsze mają swoje tajemnice.
Chodzi tylko o to, aby je odgadnąć.

Stieg Larsson

Wypożyczenie i montaż ukrytych kamer, podsłuchów oraz urządzeń GPS

Z uwagi na coraz większą świadomość ludzi w obszarze inwigilacji zwiększa się zapotrzebowanie na wypożyczanie i montaż urządzeń takich jak : ukryte kamery, podsłuchy i urządzania GPS

Nieodzownym elementem dojścia do prawdy jest konieczność wykorzystania najnowocześniejszych technik.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów biuro detektywistyczne w swojej ofercie oferuje wypożyczenie sprzętu elektronicznego. Nie ma potrzeby zakupowania drogiego sprzętu, wystarczy skontaktować się z naszym biurem, aby wypożyczyć kamerę lub sprzęt GPS. Wypożyczony sprzęt zostanie profesjonalnie zamontowany przez pracownika biura detektywistycznego.

Wypożyczalnie sprzętu detektywistycznego. Detektyw Trelka
Sprzęt detektywistyczny dla osób indywidualnych:

Sprzęt detektywistyczny może zostać wykorzystany do dowolnego celu. Najczęściej zostaje on użyty w celu zarejestrowania w jaki sposób opiekunka zajmuje się dzieckiem lub osobą chorą/ starszą. Co robi nasz partner podczas naszej delegacji. GPS zostaje wykorzystany w celu śledzenia partnera względem, którego mamy podejrzenia niewierności. Wówczas bez trudu jesteśmy w stanie zlokalizować auto do którego został podłączony sprzęt GPS. Dzięki temu wiemy w każdym momencie gdzie znajduje się dana osoba.

Wypożyczenie sprzętu detektywistycznego dla firm:

Pracodawcy, którzy borykają się z kradzieżami w firmie często czują się bezradni. Bezskutecznie starają się dociec prawdy i znaleźć winnego pracownika. Wówczas najskuteczniejszą metodą na wykrycie sprawcy jest montaż ukrytych kamer. Dzięki zainstalowanym kamerom możliwe będzie nagranie momentu kradzieży i tym samym wykrycie sprawcy.

Komu jeszcze potrzebny jest sprzęt detektywistyczny?

Również sprzęt GPS jest często wykorzystywany przez duże firmy. Taki sprzęt zostaje przypięty do firmowych aut. Wówczas pracodawca ma podgląd w jakim miejscu i jaką trasę wykonał pracownik służbowym autem. Niejednokrotnie pracownicy firm wykorzystują służbowe auta do celów prywatnych w czasie pracy. Działania pracownika, który w godzinach pracy nie realizuje obowiązków służbowych powodują straty dla firmy. Pracodawca ma możliwość zweryfikowania pracy swojego pracownika, który pracuje poza siedzibą firmy.